KONST / Litografier / Färglitografi 14662105
nr 1466 2105
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 151/180. Färglitografi. Bladets mått: 56x76, yttermått inklusive ram: 66x87 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:30:49
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér